Eaton (formerly Cooper Bussmann) 24FDMSJ20
24FDMSJ20 picture photo
Mfg. Part Number
24FDMSJ20
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 24KV 20A DIN 1086
Datasheet Download
24FDMSJ20.pdf
Availability of 24FDMSJ20
QUANTITY
24FDMSJ20 Order Process
Ship out your order
Specifications of 24FDMSJ20
Internal Part NumberEIS-24FDMSJ20
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)24FDMSJ20
Related Links24FD, 24FDMSJ20 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
24FDMSJ20 Details Description
Related parts for 24FDMSJ20
CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2824 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM SOT23-5 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 7/16-20 UNF 4.5V datasheet.pdf
FIXED IND 2.7NH 300MA 100 MOHM datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 250UH 50A 0.9 MOHM TH datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CTV 61C 61#20 SKT RECP datasheet.pdf
CTV 16C 16#16 PIN J/N RECP datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf