Eaton (formerly Cooper Bussmann) 24FFMSJ40
24FFMSJ40 picture photo
Mfg. Part Number
24FFMSJ40
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 24KV 40AMP FULL RANGE 3" DI
Datasheet Download
24FFMSJ40.pdf
Availability of 24FFMSJ40
QUANTITY
24FFMSJ40 Order Process
Ship out your order
Specifications of 24FFMSJ40
Internal Part NumberEIS-24FFMSJ40
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)24FFMSJ40
Related Links24FF, 24FFMSJ40 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
24FFMSJ40 Details Description
Related parts for 24FFMSJ40
IC DIFF DRVR/RCVR LV DUAL 16SOIC datasheet.pdf
RES 95.2K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR MOTION PIR DIGITAL WHITE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 20% 15V AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 2VOUT 40W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC PWR AMP MOSF FLEXIWATT25 VERT datasheet.pdf
CAP CER 150PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V datasheet.pdf