Curtis Industries 250A122-23
250A122-23 picture photo
Mfg. Part Number
250A122-23
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Accessories
Brief Description
TERM BLOCK COVER
Datasheet Download
250A122-23.pdf
Availability of 250A122-23
QUANTITY
250A122-23 Order Process
Ship out your order
Specifications of 250A122-23
Internal Part NumberEIS-250A122-23
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Accessories
Series-
TypeCover - Hinged
Number of Positions23
For Use With/Related ProductsBT Series
ColorBlack
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)250A122-23
Related Links250A1, 250A122-23 Datasheet, Curtis Industries Distributor
250A122-23 Details Description
Related parts for 250A122-23
CAP TANT 68UF 25V 10% RADIAL datasheet.pdf
IC CHARGER LI+ DUAL 14-TDFN datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 63V SMD datasheet.pdf
RES 13M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2 NYLON 31MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM R-TAB datasheet.pdf
10MM LENS SEAL WASHER RTAINR datasheet.pdf
VER HDR POWERBLADE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 128POS PIN datasheet.pdf