Grayhill, Inc. 25BP22-G-1-16F
25BP22-G-1-16F picture photo
Mfg. Part Number
25BP22-G-1-16F
Brief Description
ENCODER MECH PC 16POS SNGL
Datasheet Download
25BP22-G-1-16F.pdf
Availability of 25BP22-G-1-16F
QUANTITY
25BP22-G-1-16F Order Process
Ship out your order
Specifications of 25BP22-G-1-16F
Internal Part NumberEIS-25BP22-G-1-16F
Encoder TypeMechanical
Output TypeGray Code (Absolute)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)25BP22-G-1-16F
Related Links25BP22-, 25BP22-G-1-16F Datasheet, Grayhill, Inc. Distributor
25BP22-G-1-16F Details Description
Related parts for 25BP22-G-1-16F
IC FILTER 8TH-ORDER SW-CAP 8-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .125 EXTEND datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
KK 100 HDR ASSY BKWY 04CKT TIN datasheet.pdf
RES 6.19M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CABLE MARKER LABEL 25 X 19 WHITE datasheet.pdf
CONN PLUG 60POS STRGHT SKT datasheet.pdf
CRYSTAL 54MHZ 8PF SMD datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ22 23 OLIV datasheet.pdf
4.7UF 350V 10X16 85C RAD datasheet.pdf