| Internal Part Number | EIS-278A10-24 | |
| Legend | Blank | |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | 278A10-24 | |
| Related Links | 278A, 278A10-24 Datasheet, Curtis Industries Distributor | |