ITT Cannon, LLC 27913-15T112
27913-15T112 picture photo
Mfg. Part Number
27913-15T112
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Contacts
Brief Description
IR CON 16 PIN CRIMP GOLD 18-20
Datasheet Download
27913-15T112.pdf
Availability of 27913-15T112
QUANTITY
27913-15T112 Order Process
Ship out your order
Specifications of 27913-15T112
Internal Part NumberEIS-27913-15T112
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Contacts
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)27913-15T112
Related Links27913-, 27913-15T112 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
27913-15T112 Details Description
Related parts for 27913-15T112
IC FLASH CONFIG 4M 20PLCC datasheet.pdf
IC FPGA 34 I/O 44PLCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
RES 604K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 28 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN R/A BKWAY HDR TIN 14POS datasheet.pdf
PREWIRED ENCLOSED SWES BZLNTOP datasheet.pdf
SCJR INSERT datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 500MW SOD123 datasheet.pdf