ITT Cannon, LLC 27961-15T12
27961-15T12 picture photo
Mfg. Part Number
27961-15T12
Brief Description
IR CON 16S SKT CRIMP GLD 18-20
Datasheet Download
27961-15T12.pdf
Availability of 27961-15T12
QUANTITY
27961-15T12 Order Process
Ship out your order
Specifications of 27961-15T12
Internal Part NumberEIS-27961-15T12
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)27961-15T12
Related Links27961, 27961-15T12 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
27961-15T12 Details Description
Related parts for 27961-15T12
RES METAL OX 3W 820 OHM 5% AXL datasheet.pdf
IC HORN DRIVER DUAL 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 0.1% 1/4W MELF datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.5A 10DFN datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 50K OHM 16SOIC datasheet.pdf
RES 130 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 0.15A 4WLCSP datasheet.pdf