Laird Technologies - Signal Integrity Products 28R0480-100
28R0480-100 picture photo
Mfg. Part Number
28R0480-100
Brief Description
CABLE CORE RIBBON/FLEX 8.00MM
Datasheet Download
28R0480-100.pdf
Availability of 28R0480-100
QUANTITY
28R0480-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of 28R0480-100
Internal Part NumberEIS-28R0480-100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package304
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)28R0480-100
28R0480-100 Details Description
Related parts for 28R0480-100
RES ARRAY 5 RES 47K OHM 10SIP datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 12-14S datasheet.pdf
FIXED IND 4.1NH 750MA 70 MOHM datasheet.pdf
SENSOR RETROREFL 0.3M DK ON PNP datasheet.pdf
CAP TANT 0.082UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 18MM datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 20ppm 18pF 250 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 920MA 213 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 1.8K OHM 5% 1/2W 0805 datasheet.pdf