Laird Technologies - Signal Integrity Products 28R1127-200
28R1127-200 picture photo
Mfg. Part Number
28R1127-200
Manufacturer
Product Category
Ferrite Cores - Cables and Wiring
Brief Description
CABLE CORE RIBBON/FLEX
Datasheet Download
28R1127-200.pdf
Availability of 28R1127-200
QUANTITY
28R1127-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 28R1127-200
Internal Part NumberEIS-28R1127-200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package42
Category Filters
FamilyFerrite Cores - Cables and Wiring
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)28R1127-200
28R1127-200 Details Description
Related parts for 28R1127-200
THERMISTOR PTC 1KOHM 90DEG 0805 datasheet.pdf
CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM SMD datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 15ppm 8pF 50 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 2.9K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 300 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125" datasheet.pdf
IDC F/F 17POS RIBBON CBL ASSY datasheet.pdf