Amphenol Aerospace Operations 2M801-007-16ZNU10-5PB
2M801-007-16ZNU10-5PB picture photo
Mfg. Part Number
2M801-007-16ZNU10-5PB
Brief Description
M801 5C 5#16 PIN PLUG OM
Datasheet Download
2M801-007-16ZNU10-5PB.pdf
Availability of 2M801-007-16ZNU10-5PB
QUANTITY
2M801-007-16ZNU10-5PB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-007-16ZNU10-5PB
Internal Part NumberEIS-2M801-007-16ZNU10-5PB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-007-16ZNU10-5PB
Related Links2M801-007-, 2M801-007-16ZNU10-5PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-007-16ZNU10-5PB Details Description
Related parts for 2M801-007-16ZNU10-5PB
CONN SOCKET 22-26AWG GOLD CRIMP datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 250MW TO236AB datasheet.pdf
CONN SOCKET 64POS VERT DIN datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 36"L X 30"W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 300W datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR M2651-B 48TQFP datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC datasheet.pdf
RES 384.406 OHM 0.3W 0.01% RAD datasheet.pdf
CONN HEADER .050" 44POS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 8 OHM 1% 10W datasheet.pdf