Amphenol Aerospace Operations 2M801-007-16ZNU10-5SB
2M801-007-16ZNU10-5SB picture photo
Mfg. Part Number
2M801-007-16ZNU10-5SB
Brief Description
M801 5C 5#16 SKT PLUG OM
Datasheet Download
2M801-007-16ZNU10-5SB.pdf
Availability of 2M801-007-16ZNU10-5SB
QUANTITY
2M801-007-16ZNU10-5SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-007-16ZNU10-5SB
Internal Part NumberEIS-2M801-007-16ZNU10-5SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-007-16ZNU10-5SB
Related Links2M801-007-, 2M801-007-16ZNU10-5SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-007-16ZNU10-5SB Details Description
Related parts for 2M801-007-16ZNU10-5SB
IC OPAMP GP 800KHZ SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V 1111 datasheet.pdf
RES CERM WW 5W 56 OHM 5% VERT datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 20% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER PA 2POS TOP 2MM GOLD datasheet.pdf
MF SR HDR ASSY DR 250 VT 06CKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS PIN datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100" datasheet.pdf