Amphenol Aerospace Operations 2M801-007-26M10-5PA
2M801-007-26M10-5PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-007-26M10-5PA
Brief Description
M801 5C 5#16 PIN PLUG OM
Datasheet Download
2M801-007-26M10-5PA.pdf
Availability of 2M801-007-26M10-5PA
QUANTITY
2M801-007-26M10-5PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-007-26M10-5PA
Internal Part NumberEIS-2M801-007-26M10-5PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-007-26M10-5PA
Related Links2M801-007, 2M801-007-26M10-5PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-007-26M10-5PA Details Description
Related parts for 2M801-007-26M10-5PA
TERM RING INSUL 8AWG #1/2 datasheet.pdf
MOD PWR IN/SW 2PL SLD 1.0MM PNL datasheet.pdf
CAP TRIMMER 4.5-50PF 25V SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 1KV RADIAL datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 70NS 32TSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
RES SMD 5.6K OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 15VOUT 25W datasheet.pdf