Amphenol Aerospace Operations 2M801-007-26NF9-4SC
2M801-007-26NF9-4SC picture photo
Mfg. Part Number
2M801-007-26NF9-4SC
Brief Description
M801 4C 4#16 SKT PLUG OM
Datasheet Download
2M801-007-26NF9-4SC.pdf
Availability of 2M801-007-26NF9-4SC
QUANTITY
2M801-007-26NF9-4SC Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-007-26NF9-4SC
Internal Part NumberEIS-2M801-007-26NF9-4SC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-007-26NF9-4SC
Related Links2M801-007, 2M801-007-26NF9-4SC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-007-26NF9-4SC Details Description
Related parts for 2M801-007-26NF9-4SC
DIODE ZENER 5.6V 500MW DO35 datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1PH 800V FO-T-A datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 3.12"L X 2.1"W datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
CONN HOUSING FEMALE 34POS DUAL datasheet.pdf
TPCM 583 9" X 9" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf