Amphenol Aerospace Operations 2M801-007-26ZNU13-220SA
2M801-007-26ZNU13-220SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-007-26ZNU13-220SA
Brief Description
M801 20C 20#20HD SKT PLUG OM
Datasheet Download
2M801-007-26ZNU13-220SA.pdf
Availability of 2M801-007-26ZNU13-220SA
QUANTITY
2M801-007-26ZNU13-220SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-007-26ZNU13-220SA
Internal Part NumberEIS-2M801-007-26ZNU13-220SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-007-26ZNU13-220SA
2M801-007-26ZNU13-220SA Details Description
Related parts for 2M801-007-26ZNU13-220SA
RES SMD 220K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 5% 2W J LEAD datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 36POS DUAL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 5.23 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 15NS 28TSOP datasheet.pdf
INSERT FEMALE 16POS+1GND CRIMP datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS SKT datasheet.pdf