Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-16M9-4PA
2M801-008-16M9-4PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-16M9-4PA
Brief Description
M801 4C 4#16 PIN PLUG THRD
Datasheet Download
2M801-008-16M9-4PA.pdf
Availability of 2M801-008-16M9-4PA
QUANTITY
2M801-008-16M9-4PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-16M9-4PA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-16M9-4PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-16M9-4PA
Related Links2M801-008, 2M801-008-16M9-4PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-008-16M9-4PA Details Description
Related parts for 2M801-008-16M9-4PA
RES SMD 240 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 150A DO205AA datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 3.3M OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 3.3VOUT 66W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
RES SMD 7.5 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf