Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26M9-4SB
2M801-008-26M9-4SB picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26M9-4SB
Brief Description
M801 4C 4#16 SKT PLUG THRD
Datasheet Download
2M801-008-26M9-4SB.pdf
Availability of 2M801-008-26M9-4SB
QUANTITY
2M801-008-26M9-4SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26M9-4SB
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26M9-4SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26M9-4SB
Related Links2M801-008, 2M801-008-26M9-4SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-008-26M9-4SB Details Description
Related parts for 2M801-008-26M9-4SB
IC COMPARATOR DUAL DIFF 14-SOIC datasheet.pdf
CONN RECEPT HOUSING 26 POS 2MM datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
070 MLC-2 PLUG ASSY 8P GREEN datasheet.pdf
RES 1.10K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 20.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 274 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 650V 8A DPAK datasheet.pdf
COMMON MODE CHOKE 27000 UH 25% datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 650MA 640 MOHM datasheet.pdf