Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26NF10-5SA
2M801-008-26NF10-5SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26NF10-5SA
Brief Description
M801 5C 5#16 SKT PLUG THRD
Datasheet Download
2M801-008-26NF10-5SA.pdf
Availability of 2M801-008-26NF10-5SA
QUANTITY
2M801-008-26NF10-5SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26NF10-5SA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26NF10-5SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26NF10-5SA
Related Links2M801-008-, 2M801-008-26NF10-5SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-008-26NF10-5SA Details Description
Related parts for 2M801-008-26NF10-5SA
RES SMD 130K OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC CRYSTAL OSCILLATOR DVR SOT563 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP THIN FILM 2.9PF 10V 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 5 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC FPGA 488 I/O 652BGA datasheet.pdf
ASSEMBLY ROUND 1 POS 38MM D 28.5 datasheet.pdf