Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26NF13-201PA
2M801-008-26NF13-201PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26NF13-201PA
Brief Description
M801 12C 10#23 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
2M801-008-26NF13-201PA.pdf
Availability of 2M801-008-26NF13-201PA
QUANTITY
2M801-008-26NF13-201PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26NF13-201PA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26NF13-201PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26NF13-201PA
2M801-008-26NF13-201PA Details Description
Related parts for 2M801-008-26NF13-201PA
HL1810S HEATGUN 3-TEMP W/CASE datasheet.pdf
CONN ADAPT JACK-JACK SMA 50 OHM datasheet.pdf
IC TDM OVER PACKET 676-BGA datasheet.pdf
OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
SCOPEMETER 4CH 200MHZ COLOR SCC datasheet.pdf
RES 680K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 408 I/O 676FCBGA datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf