Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26ZNU10-26SA
2M801-008-26ZNU10-26SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26ZNU10-26SA
Brief Description
M801 26C 26#23 SKT PLUG THRD
Datasheet Download
2M801-008-26ZNU10-26SA.pdf
Availability of 2M801-008-26ZNU10-26SA
QUANTITY
2M801-008-26ZNU10-26SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26ZNU10-26SA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26ZNU10-26SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26ZNU10-26SA
2M801-008-26ZNU10-26SA Details Description
Related parts for 2M801-008-26ZNU10-26SA
DIODE GEN PURP 200V 200MA SOT323 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES SMD 1.69K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
ICL 2 OHM 20% 13.5A 26MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
RES 24.3K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf