Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26ZNU7-10SA
2M801-008-26ZNU7-10SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26ZNU7-10SA
Brief Description
M801 10C 10#23 SKT PLUG THRD
Datasheet Download
2M801-008-26ZNU7-10SA.pdf
Availability of 2M801-008-26ZNU7-10SA
QUANTITY
2M801-008-26ZNU7-10SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26ZNU7-10SA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26ZNU7-10SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26ZNU7-10SA
Related Links2M801-008-, 2M801-008-26ZNU7-10SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-008-26ZNU7-10SA Details Description
Related parts for 2M801-008-26ZNU7-10SA
DIODE MODULE 1.2KV 230A INTAPAK datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 26POS DUAL GOLD datasheet.pdf
HDR VER POL & LAT-2P3S S datasheet.pdf
IC SRAM 36MBIT 300MHZ 165FBGA datasheet.pdf
FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
RES 816 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE A 32 CKTS LGT 254 datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CAP FILM 200NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf