Amphenol Aerospace Operations 2M801-009-01ZN10-201PA
2M801-009-01ZN10-201PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-009-01ZN10-201PA
Brief Description
M801 6C 4#23 2#12 PIN RECP OM
Datasheet Download
2M801-009-01ZN10-201PA.pdf
Availability of 2M801-009-01ZN10-201PA
QUANTITY
2M801-009-01ZN10-201PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-009-01ZN10-201PA
Internal Part NumberEIS-2M801-009-01ZN10-201PA
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-009-01ZN10-201PA
2M801-009-01ZN10-201PA Details Description
Related parts for 2M801-009-01ZN10-201PA
CONN MAGJACK 12PORT 1000 BASE-TX datasheet.pdf
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 8DIP GW datasheet.pdf
RES SMD 301K OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOD INLET/STD FILTER 2A PNL datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 630V X7T 2220 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
UMY5-3630 SAFETY MAT datasheet.pdf
HD EJECT SMT datasheet.pdf
MODULE XFRMR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .125" datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 70V 200MA SOT23 datasheet.pdf