Amphenol Aerospace Operations 2M801-009-02M9-200PC
2M801-009-02M9-200PC picture photo
Mfg. Part Number
2M801-009-02M9-200PC
Brief Description
M801 6C 4#23 2#16 PIN RECP OM
Datasheet Download
2M801-009-02M9-200PC.pdf
Availability of 2M801-009-02M9-200PC
QUANTITY
2M801-009-02M9-200PC Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-009-02M9-200PC
Internal Part NumberEIS-2M801-009-02M9-200PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-009-02M9-200PC
Related Links2M801-009-, 2M801-009-02M9-200PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-009-02M9-200PC Details Description
Related parts for 2M801-009-02M9-200PC
CONV DC-DC 37.5W 2.5/1.8V DUAL datasheet.pdf
TWIST LOK WEB, HINGED .17"DIA datasheet.pdf
IC RING TONE GENERATOR 14-SOIC datasheet.pdf
SWITCH SNAP SPDT 0.1A QC TERM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 46POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADR 70POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
RES 90 OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
SCR FAST SW 475A 200V TO-220AC datasheet.pdf
48 POS F TYPE E PC 1.0MM A+C+E datasheet.pdf
2.54MM DRSW HDR TH 52CKT datasheet.pdf