Amphenol Aerospace Operations 2M801-009-02ZNU7-10SA
2M801-009-02ZNU7-10SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-009-02ZNU7-10SA
Brief Description
M801 10C 10#23 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M801-009-02ZNU7-10SA.pdf
Availability of 2M801-009-02ZNU7-10SA
QUANTITY
2M801-009-02ZNU7-10SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-009-02ZNU7-10SA
Internal Part NumberEIS-2M801-009-02ZNU7-10SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-009-02ZNU7-10SA
Related Links2M801-009-, 2M801-009-02ZNU7-10SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-009-02ZNU7-10SA Details Description
Related parts for 2M801-009-02ZNU7-10SA
RES SMD 4.53K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 16 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS .100 15GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 165MA 4.6 OHM TH datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.37 OHM 1% 5W datasheet.pdf
SENSOR PHOTO NPN 500MM 12-24VDC datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 2W SMBG datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 7POS STRGHT SKT datasheet.pdf