Amphenol Aerospace Operations 2M801-009-07M16-55SB
2M801-009-07M16-55SB picture photo
Mfg. Part Number
2M801-009-07M16-55SB
Brief Description
M801 55C 55#23 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M801-009-07M16-55SB.pdf
Availability of 2M801-009-07M16-55SB
QUANTITY
2M801-009-07M16-55SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-009-07M16-55SB
Internal Part NumberEIS-2M801-009-07M16-55SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-009-07M16-55SB
Related Links2M801-009-, 2M801-009-07M16-55SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-009-07M16-55SB Details Description
Related parts for 2M801-009-07M16-55SB
RES SMD 3.09K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 357K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT ROMLESS 80QFP datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1210 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 24POS 3.5MM datasheet.pdf