Amphenol Aerospace Operations 2M801-009-07NF13-37SA
2M801-009-07NF13-37SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-009-07NF13-37SA
Brief Description
M801 37C 37#23 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M801-009-07NF13-37SA.pdf
Availability of 2M801-009-07NF13-37SA
QUANTITY
2M801-009-07NF13-37SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-009-07NF13-37SA
Internal Part NumberEIS-2M801-009-07NF13-37SA
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-009-07NF13-37SA
Related Links2M801-009-, 2M801-009-07NF13-37SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-009-07NF13-37SA Details Description
Related parts for 2M801-009-07NF13-37SA
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
JUMPER FOR AKZ 1.5/2.5 10POS datasheet.pdf
MOD PWR 5-FUNCTION 4A 4.8QC SCRW datasheet.pdf
CAP CER 68PF 3KV NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 18.2 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
RES 2.8K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SERVO MOTOR datasheet.pdf
PLATO DSLDRNG TIP - 3/16" PACE datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
470UF 50V 10X20MM 105C 2000H datasheet.pdf