Amphenol Aerospace Operations 2M801-009-07ZNU10-201SA
2M801-009-07ZNU10-201SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-009-07ZNU10-201SA
Brief Description
M801 6C 4#23 2#12 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M801-009-07ZNU10-201SA.pdf
Availability of 2M801-009-07ZNU10-201SA
QUANTITY
2M801-009-07ZNU10-201SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-009-07ZNU10-201SA
Internal Part NumberEIS-2M801-009-07ZNU10-201SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-009-07ZNU10-201SA
2M801-009-07ZNU10-201SA Details Description
Related parts for 2M801-009-07ZNU10-201SA
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 10V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
CABLE 4COND 2AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
CAP CER 22PF 630V NP0 1206 datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS 3.81MM ORANGE datasheet.pdf
IC FPGA 316 I/O 484FBGA datasheet.pdf
FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 44POS .050 SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS COAX datasheet.pdf