Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-01ZNU10-2PA
2M801-010-01ZNU10-2PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-01ZNU10-2PA
Brief Description
M801 2C 2#12 PIN RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-01ZNU10-2PA.pdf
Availability of 2M801-010-01ZNU10-2PA
QUANTITY
2M801-010-01ZNU10-2PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-01ZNU10-2PA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-01ZNU10-2PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-01ZNU10-2PA
Related Links2M801-010-, 2M801-010-01ZNU10-2PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-010-01ZNU10-2PA Details Description
Related parts for 2M801-010-01ZNU10-2PA
SWITCH PUSH SPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
MODULE RABBITCORE RCM2120 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3KHZ RRO TSOT23-5 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf