Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-02ZN13-201SA
2M801-010-02ZN13-201SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-02ZN13-201SA
Brief Description
M801 12C MIXED SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-02ZN13-201SA.pdf
Availability of 2M801-010-02ZN13-201SA
QUANTITY
2M801-010-02ZN13-201SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-02ZN13-201SA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-02ZN13-201SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-02ZN13-201SA
2M801-010-02ZN13-201SA Details Description
Related parts for 2M801-010-02ZN13-201SA
Connector Receptacle 31 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS .125 SQ WW datasheet.pdf
SWITCH TACT SPST-NO 0.025A 50V datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804 datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 20V 10% 1206 datasheet.pdf
RES 46.4K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1" datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V datasheet.pdf
BLOWER 120X32MM TACH 12VDC datasheet.pdf