Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-02ZN17-14PB
2M801-010-02ZN17-14PB picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-02ZN17-14PB
Brief Description
M801 14C 14#16 PIN RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-02ZN17-14PB.pdf
Availability of 2M801-010-02ZN17-14PB
QUANTITY
2M801-010-02ZN17-14PB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-02ZN17-14PB
Internal Part NumberEIS-2M801-010-02ZN17-14PB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-02ZN17-14PB
Related Links2M801-010-, 2M801-010-02ZN17-14PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-010-02ZN17-14PB Details Description
Related parts for 2M801-010-02ZN17-14PB
CONN HEADER 10POS R/A 30GOLD SMD datasheet.pdf
SCR NON-SENS 600V 6A TO-202 datasheet.pdf
RES SMD 31.6 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CAP CER 33PF 4KV X7R 1808 datasheet.pdf
CONN IDC 12POS 2.54MM 22AWG TIN datasheet.pdf
CAP TANT 56UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 26 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 28.7K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf