Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-02ZNU6-4PA
2M801-010-02ZNU6-4PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-02ZNU6-4PA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
M801 4C 4#23 PIN RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-02ZNU6-4PA.pdf
Availability of 2M801-010-02ZNU6-4PA
QUANTITY
2M801-010-02ZNU6-4PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-02ZNU6-4PA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-02ZNU6-4PA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-02ZNU6-4PA
Related Links2M801-010-, 2M801-010-02ZNU6-4PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-010-02ZNU6-4PA Details Description
Related parts for 2M801-010-02ZNU6-4PA
IC OPAMP VFB 95MHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
SENSOR 3000PSI M10-1.0 6G 4.5V datasheet.pdf
ADAPTER RS232 BLUETOOTH datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 1.9MM datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CORD 5POS FMALE,RA/MALE,RA 1M datasheet.pdf
RES 20 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 0.4VA 20V datasheet.pdf