Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-07M10-201PA
2M801-010-07M10-201PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-07M10-201PA
Brief Description
M801 6C 4#23 2#12 PIN REC THRD
Datasheet Download
2M801-010-07M10-201PA.pdf
Availability of 2M801-010-07M10-201PA
QUANTITY
2M801-010-07M10-201PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-07M10-201PA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-07M10-201PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-07M10-201PA
Related Links2M801-010-, 2M801-010-07M10-201PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-010-07M10-201PA Details Description
Related parts for 2M801-010-07M10-201PA
Connector Receptacle 64 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC REG LDO 9V 1.5A TO220 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 5V SOT23-6 datasheet.pdf
FIXED IND 4.3NH 700MA 200 MOHM datasheet.pdf
IC DETECT/REG 400MA 3.3V SOT23-5 datasheet.pdf
PATCHCORD CAT6 YLW/YLW BOOT 25' datasheet.pdf
CONV DC/DC 1.25W 15VIN 12VOUT datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV RADIAL datasheet.pdf
RES 6.98 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 1W LEADS datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 36VOUT 75W datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 2008 datasheet.pdf