Amphenol Aerospace Operations 2M803-001-06ZNU12-2SN
2M803-001-06ZNU12-2SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-001-06ZNU12-2SN
Brief Description
M803 2C 2#12 SKT PLUG OM
Datasheet Download
2M803-001-06ZNU12-2SN.pdf
Availability of 2M803-001-06ZNU12-2SN
QUANTITY
2M803-001-06ZNU12-2SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-001-06ZNU12-2SN
Internal Part NumberEIS-2M803-001-06ZNU12-2SN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-001-06ZNU12-2SN
Related Links2M803-001-, 2M803-001-06ZNU12-2SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-001-06ZNU12-2SN Details Description
Related parts for 2M803-001-06ZNU12-2SN
TRANS PNP 45V 0.5A SOT23-3 datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .125 SQ WW datasheet.pdf
SENSOR 200PSI M10-1.0 6G 1-5V datasheet.pdf
RES 68 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 2.8A 288 MOHM TH datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
CABLE 4COND 22AWG SHLD 100' datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 0.45-2V 40A 80W datasheet.pdf