Amphenol Aerospace Operations 2M803-002-06M9-200SN
2M803-002-06M9-200SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-002-06M9-200SN
Brief Description
M803 6C 4#23 2#16 SKT PLU THRD
Datasheet Download
2M803-002-06M9-200SN.pdf
Availability of 2M803-002-06M9-200SN
QUANTITY
2M803-002-06M9-200SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-002-06M9-200SN
Internal Part NumberEIS-2M803-002-06M9-200SN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-002-06M9-200SN
Related Links2M803-002-, 2M803-002-06M9-200SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-002-06M9-200SN Details Description
Related parts for 2M803-002-06M9-200SN
IC REG LDO 1.8V 0.3A SOT23-5 datasheet.pdf
DIODE VARACTOR CAP SOT23-3 datasheet.pdf
BOARD RELAY RC-4 datasheet.pdf
RES 267 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
Connector Header 33 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf