Amphenol Aerospace Operations 2M803-003-02M14-12SN
2M803-003-02M14-12SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-003-02M14-12SN
Brief Description
M803 12C 12#16 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M803-003-02M14-12SN.pdf
Availability of 2M803-003-02M14-12SN
QUANTITY
2M803-003-02M14-12SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-003-02M14-12SN
Internal Part NumberEIS-2M803-003-02M14-12SN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-003-02M14-12SN
Related Links2M803-003-, 2M803-003-02M14-12SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-003-02M14-12SN Details Description
Related parts for 2M803-003-02M14-12SN
IC REG LDO 2V 1A SOT223 datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP INV 25MA SOT23 datasheet.pdf
RES SMD 1.05KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 2.55K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN STEREO 3.5MM SOLDER BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 20V 10% 0805 datasheet.pdf
TRI-LEVEL 5.08 48POS BLACK datasheet.pdf
CONN CLIP INTERIM SNGL ROW 14POS datasheet.pdf