Amphenol Aerospace Operations 2M803-003-02M7-10SN
2M803-003-02M7-10SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-003-02M7-10SN
Brief Description
M803 10C 10#23 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M803-003-02M7-10SN.pdf
Availability of 2M803-003-02M7-10SN
QUANTITY
2M803-003-02M7-10SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-003-02M7-10SN
Internal Part NumberEIS-2M803-003-02M7-10SN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-003-02M7-10SN
Related Links2M803-003, 2M803-003-02M7-10SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-003-02M7-10SN Details Description
Related parts for 2M803-003-02M7-10SN
LED 7-SEG CLOCK 4DIG CA GRN .4" datasheet.pdf
IC CONV DC-DC DPA SWITCH 8SMD datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 85MA 15 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 2W MONO 16TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 160W datasheet.pdf
5.0MM EURO PLUG RA ME GRN 17CKT datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X5R 0805 datasheet.pdf