Amphenol Aerospace Operations 2M803-003-02M8-28SN
2M803-003-02M8-28SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-003-02M8-28SN
Brief Description
M803 8C 8#20HD SKT RECP OM
Datasheet Download
2M803-003-02M8-28SN.pdf
Availability of 2M803-003-02M8-28SN
QUANTITY
2M803-003-02M8-28SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-003-02M8-28SN
Internal Part NumberEIS-2M803-003-02M8-28SN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-003-02M8-28SN
Related Links2M803-003, 2M803-003-02M8-28SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-003-02M8-28SN Details Description
Related parts for 2M803-003-02M8-28SN
FIXED IND 6.8NH 320MA 300 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 18.7 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
ISOLATOR SIGMA DELTA MOD 8-DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK datasheet.pdf
CONTACT SKT CRIMP 1MM GOLD datasheet.pdf
CONN INSERT 5POS PIN datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
RELAY REED SPST 2A 5V datasheet.pdf