Amphenol Aerospace Operations 2M803-003-02ZNU12-7SN
2M803-003-02ZNU12-7SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-003-02ZNU12-7SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
M803 7C 7#16 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M803-003-02ZNU12-7SN.pdf
Availability of 2M803-003-02ZNU12-7SN
QUANTITY
2M803-003-02ZNU12-7SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-003-02ZNU12-7SN
Internal Part NumberEIS-2M803-003-02ZNU12-7SN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-003-02ZNU12-7SN
Related Links2M803-003-, 2M803-003-02ZNU12-7SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-003-02ZNU12-7SN Details Description
Related parts for 2M803-003-02ZNU12-7SN
CONN ADAPT SMA PLUG TO TNC JACK datasheet.pdf
RES SMD 619 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
KIT MASTER DEV 916MHZ ES RS232 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 30ppm 10pF 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 41.7 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
HEADER SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf