Amphenol Aerospace Operations 2M803-004-07NF6-23SX
2M803-004-07NF6-23SX picture photo
Mfg. Part Number
2M803-004-07NF6-23SX
Brief Description
M803 3C 3#20HD SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M803-004-07NF6-23SX.pdf
Availability of 2M803-004-07NF6-23SX
QUANTITY
2M803-004-07NF6-23SX Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-004-07NF6-23SX
Internal Part NumberEIS-2M803-004-07NF6-23SX
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-004-07NF6-23SX
Related Links2M803-004-, 2M803-004-07NF6-23SX Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-004-07NF6-23SX Details Description
Related parts for 2M803-004-07NF6-23SX
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE datasheet.pdf
CAP FILM 0.091UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 10WSON datasheet.pdf
OSC VCXO 64.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
XFRMR SEMI-TORO 15VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 30PPM 2X2.5 datasheet.pdf