Amphenol Aerospace Operations 2M804-001-06ZNU7-10PA
2M804-001-06ZNU7-10PA picture photo
Mfg. Part Number
2M804-001-06ZNU7-10PA
Brief Description
M804 10C 10#23 PIN PLUG OM
Datasheet Download
2M804-001-06ZNU7-10PA.pdf
Availability of 2M804-001-06ZNU7-10PA
QUANTITY
2M804-001-06ZNU7-10PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-001-06ZNU7-10PA
Internal Part NumberEIS-2M804-001-06ZNU7-10PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-001-06ZNU7-10PA
Related Links2M804-001-, 2M804-001-06ZNU7-10PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M804-001-06ZNU7-10PA Details Description
Related parts for 2M804-001-06ZNU7-10PA
IC FPGA 160 I/O 208PQFP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220F datasheet.pdf
RES SMD 54.9 OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
ALLIGATOR CLIP-XJL HOOK 18" 1R/B datasheet.pdf
BOX ALUM GRAY 14.17"L X 6.3"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
EDGE SENSOR datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V D2PAK datasheet.pdf