Amphenol Aerospace Operations 2M804-002-06ZNU12-220S
2M804-002-06ZNU12-220S picture photo
Mfg. Part Number
2M804-002-06ZNU12-220S
Brief Description
M804 20C 20#20HD SKT PLUG THRD
Datasheet Download
2M804-002-06ZNU12-220S.pdf
Availability of 2M804-002-06ZNU12-220S
QUANTITY
2M804-002-06ZNU12-220S Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-002-06ZNU12-220S
Internal Part NumberEIS-2M804-002-06ZNU12-220S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-002-06ZNU12-220S
2M804-002-06ZNU12-220S Details Description
Related parts for 2M804-002-06ZNU12-220S
DIRECTIONAL COUPLER 1880MHZ 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONN RECEPT 20POS 1.27MM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
IC SRAM 4M 512X8 3.3V 44-TSOP datasheet.pdf
RES 2.05K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
FA HD-I 110F140OV SP.PARTS KIT datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 13UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 22UF 16V 20% X5R 1206 datasheet.pdf