Amphenol Aerospace Operations 2M804-003-00M12-220SA
2M804-003-00M12-220SA picture photo
Mfg. Part Number
2M804-003-00M12-220SA
Brief Description
M804 20C 20#20HD SKT RECP OM
Datasheet Download
2M804-003-00M12-220SA.pdf
Availability of 2M804-003-00M12-220SA
QUANTITY
2M804-003-00M12-220SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-003-00M12-220SA
Internal Part NumberEIS-2M804-003-00M12-220SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-003-00M12-220SA
Related Links2M804-003-, 2M804-003-00M12-220SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M804-003-00M12-220SA Details Description
Related parts for 2M804-003-00M12-220SA
50 PIN CHAMP LATCH RECEPT-SCREW datasheet.pdf
BATTERY LITH 3V COIN 16MM W/TAB datasheet.pdf
OSCILLATOR TTL PROG 5V ST datasheet.pdf
IC BUFF/DVR 8BIT LOW V 20SOP datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER TRPL 2X1 16SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD datasheet.pdf