Amphenol Aerospace Operations 2M804-003-01ZNU10-2S
2M804-003-01ZNU10-2S picture photo
Mfg. Part Number
2M804-003-01ZNU10-2S
Brief Description
M804 2C 2#12 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M804-003-01ZNU10-2S.pdf
Availability of 2M804-003-01ZNU10-2S
QUANTITY
2M804-003-01ZNU10-2S Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-003-01ZNU10-2S
Internal Part NumberEIS-2M804-003-01ZNU10-2S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-003-01ZNU10-2S
Related Links2M804-003-, 2M804-003-01ZNU10-2S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M804-003-01ZNU10-2S Details Description
Related parts for 2M804-003-01ZNU10-2S
IC PHOTOTRANSISTOR HERM TO-18 datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 15A PNL MNT datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220 datasheet.pdf
CONN COVER STRAIN RELIEF 19POS datasheet.pdf
RES SMD 115 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN HEADER datasheet.pdf
CABLE TIE RADIAL SEAL STANDARD datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 195A D2PAK datasheet.pdf