Amphenol Aerospace Operations 2M804-003-01ZNU12-201P
2M804-003-01ZNU12-201P picture photo
Mfg. Part Number
2M804-003-01ZNU12-201P
Brief Description
M804 12C 10#23 2#12 PIN REC OM
Datasheet Download
2M804-003-01ZNU12-201P.pdf
Availability of 2M804-003-01ZNU12-201P
QUANTITY
2M804-003-01ZNU12-201P Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-003-01ZNU12-201P
Internal Part NumberEIS-2M804-003-01ZNU12-201P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-003-01ZNU12-201P
2M804-003-01ZNU12-201P Details Description
Related parts for 2M804-003-01ZNU12-201P
CONN HEADER 6POS 1.25MM SMD TIN datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CAP CER 22PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16LFCSP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 23MM RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf