Amphenol Aerospace Operations 2M804-003-07ZNU7-25PA
2M804-003-07ZNU7-25PA picture photo
Mfg. Part Number
2M804-003-07ZNU7-25PA
Brief Description
M804 5C 5#20HD PIN RECP OM
Datasheet Download
2M804-003-07ZNU7-25PA.pdf
Availability of 2M804-003-07ZNU7-25PA
QUANTITY
2M804-003-07ZNU7-25PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-003-07ZNU7-25PA
Internal Part NumberEIS-2M804-003-07ZNU7-25PA
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-003-07ZNU7-25PA
Related Links2M804-003-, 2M804-003-07ZNU7-25PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M804-003-07ZNU7-25PA Details Description
Related parts for 2M804-003-07ZNU7-25PA
CONN RECEPT 10.16 2POS KEY-Y datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf