Amphenol Aerospace Operations 2M804-004-00M10-26S
2M804-004-00M10-26S picture photo
Mfg. Part Number
2M804-004-00M10-26S
Brief Description
M804 26C 26#23 SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M804-004-00M10-26S.pdf
Availability of 2M804-004-00M10-26S
QUANTITY
2M804-004-00M10-26S Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-004-00M10-26S
Internal Part NumberEIS-2M804-004-00M10-26S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-004-00M10-26S
Related Links2M804-004, 2M804-004-00M10-26S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M804-004-00M10-26S Details Description
Related parts for 2M804-004-00M10-26S
DIODE MODULE 800V 120A TO240AA datasheet.pdf
CONN SPRING CONT 54 POS .197 SMD datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3.3V SOT23-6 datasheet.pdf
IC MUX 4CH 2-WIRE BUS 24-QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 250 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 10ppm 10pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
DIODE ZENER 190V 1W DO204AL datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 1W DO216 datasheet.pdf
3/4" X 3" RECTANGLES - 5/PK datasheet.pdf