Amphenol Aerospace Operations 2M805-002-16M10-200PA
2M805-002-16M10-200PA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-002-16M10-200PA
Brief Description
M805 6C 4#23 2#20 PIN PLUG THR
Datasheet Download
2M805-002-16M10-200PA.pdf
Availability of 2M805-002-16M10-200PA
QUANTITY
2M805-002-16M10-200PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-002-16M10-200PA
Internal Part NumberEIS-2M805-002-16M10-200PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-002-16M10-200PA
Related Links2M805-002-, 2M805-002-16M10-200PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-002-16M10-200PA Details Description
Related parts for 2M805-002-16M10-200PA
IC AMP TRIPLE VIDEO LP 14-SOIC datasheet.pdf
EMULATOR PCB ADAPTER 100-QFP datasheet.pdf
RES SMD 16.9 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 0.006 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 50PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 30PPM 3.2X5 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CRYSTAL 26.00 MHZ 8.0PF SMD datasheet.pdf