Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-01M10-200SA
2M805-003-01M10-200SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-01M10-200SA
Brief Description
M805 6C 4#23 2#20 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-01M10-200SA.pdf
Availability of 2M805-003-01M10-200SA
QUANTITY
2M805-003-01M10-200SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-01M10-200SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-01M10-200SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-01M10-200SA
Related Links2M805-003-, 2M805-003-01M10-200SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-003-01M10-200SA Details Description
Related parts for 2M805-003-01M10-200SA
POT 10K OHM 1/20W LOGARITHMIC datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V datasheet.pdf
IC EPROM UV 1MBIT 120NS 32CDIP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.85V/2.85V 10MLF datasheet.pdf
CONN PLUG STRAIGHT 4POS W/SOCKET datasheet.pdf
IC PC CRD PWR-INT SWITCH24HTSSOP datasheet.pdf
CAP CER 150PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 30MA MICROMLF datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR A4900KLQ datasheet.pdf
KEX13(G)H H H H datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf