Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-01ZNU19-14SA
2M805-003-01ZNU19-14SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-01ZNU19-14SA
Brief Description
M805 14C 14#16 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-01ZNU19-14SA.pdf
Availability of 2M805-003-01ZNU19-14SA
QUANTITY
2M805-003-01ZNU19-14SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-01ZNU19-14SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-01ZNU19-14SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-01ZNU19-14SA
2M805-003-01ZNU19-14SA Details Description
Related parts for 2M805-003-01ZNU19-14SA
IC CLK BUFFER 2:27 250MHZ 48LQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS FEMALE PANEL #26 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 EYELET datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 3/8-24 UNF 1-5V datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48VQFN datasheet.pdf
CONN HEADER LO-PRO 2MM 14POS SMD datasheet.pdf
CAP CER 11PF 25V C0G 0201 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS INLINE SCKT datasheet.pdf
CONN HDR 32POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD datasheet.pdf