Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-02ZNU10-13SA
2M805-003-02ZNU10-13SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-02ZNU10-13SA
Brief Description
M805 13C 13#23 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-02ZNU10-13SA.pdf
Availability of 2M805-003-02ZNU10-13SA
QUANTITY
2M805-003-02ZNU10-13SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-02ZNU10-13SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-02ZNU10-13SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-02ZNU10-13SA
2M805-003-02ZNU10-13SA Details Description
Related parts for 2M805-003-02ZNU10-13SA
IC USB/AC ADP CHARGER 24-TQFN datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.15A 6WSON datasheet.pdf
RES SMD 1M OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 44POS GOLD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 350MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 200MA SOT23 datasheet.pdf