Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-02ZNU10-28SA
2M805-003-02ZNU10-28SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-02ZNU10-28SA
Brief Description
M805 8C 8#20HD SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-02ZNU10-28SA.pdf
Availability of 2M805-003-02ZNU10-28SA
QUANTITY
2M805-003-02ZNU10-28SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-02ZNU10-28SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-02ZNU10-28SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-02ZNU10-28SA
2M805-003-02ZNU10-28SA Details Description
Related parts for 2M805-003-02ZNU10-28SA
RES SMD 35.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC SW DISTRIBUTION 1CHAN 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLK RCPT 16POS SIDE 5.08MM datasheet.pdf
IC MOSFET DVR 4A DUAL 8SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 125KHZ SOT23-5 datasheet.pdf
IC BATT CHRGR LIION 1CELL 24WQFN datasheet.pdf
RES 0.604 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 35.7K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS BOX MNT SKT datasheet.pdf